آموزش صفر تا ۱۰۰ ای اف تی تپینگ توسط ستایش تاجیک

روش کار ای اف تی

ای اف تی به‌طور ساده ترکیب ۲ علم قدرتمند طب سوزنی و روانکاوی هست. طب سوزنی که سابقه آن به بیش از پنج هزار سال و به چین برمی‌گردد، بر مبنای سیستم انرژی یا مریدین (به مسیرهای انرژی مریدین گفته می‌شود) است. طب سوزنی معتقد است، هر نوع مشکل فیزیکی یا احساسی، ریشه در اختلال مسیرهای انرژی دارد. و با استفاده از سوزن‌های بلندی که گاهی بدون درد هستند وارد مسیرهای انرژی شده و گرفتگی آن را برطرف می‌نماید.

علم روانکاوی نیز می‌گوید آنچه احساس می‌کنیم از نوع طرز فکر ما و طرز فکر ما محصول تجربه‌های قبلی‌مان است. و اگر به تجربه‌های قبلی‌مان به‌گونه‌ای دیگر نگاه کنیم، طرز فکری متفاوت و درنتیجه احساسی متفاوت خواهیم داشت. در ای اف تی بر روی نقاط خاصی که مسیرهای اصلی انرژی می‌باشند ضرباتی با سرانگشت به‌جای سوزن زده می‌شود و هم‌زمان نیز جملاتی گفته می‌شود که نحوه ساخت جمله‌سازی نیز به‌طور کامل آموزش داده می‌شود.

یادگیری ای اف تی بسیار ساده است اما گاهی کاربران آن‌قدر از قسمت ابتدایی آن بهره می‌برند که به یادگیری قسمت متوسط یا حرفه‌ای آن نمی‌پردازند و همین نکته این تلقی را به وجود می‌آورد که یادگیری آن بسیار سخت است.

۳۳۶ مجموع بازدیدها, ۴ بازدیدهای انجام گرفته امروز

پاسخ دهید