بازاریابی شبکه ای به عنوان شغل پردرآمد در دنیا

اولین رادیو نتورک ایرانی-بازاریابی شبکه ای به عنوان شغل پردرآمد در دنیا

بازاریابی شبکه ای جزو ۵ شغل پردرآمد دنیا محسوب میشود، منتها با این تفاوت که چهار حرفه دیگر نیازمند تخصص ، علم و یا سرمایه اولیه است، منتها بازاریابی شبکه ای نیازی به تخصص نداشته و سرمایه اولیه چندانی هم لازم ندارد.
این حرفه در دنیا بین ۳ الی ۴ سال زمان لازم است تا فرد به بازنشستگی مالی برسد. اما در ایران بواسطه نوپا بودن این بیزینس ۴ الی ۵ سال زمان می برد تا اینکه فرد به درجه ای از درامد برسد که به آن به اصطلاح بازنشستگی مالی می گویند.
بطور متوسط برای موفقیت در این حرفه ، می بایست حداقل روزی ۴ ساعت برای آن زمان اختصاص داد. افرادی که نتورک را بعنوان شغل اصلی خود انتخاب می کنند قطعا می توانند زمان بیشتری را به آن اختصاص دهند. اما افرادی که در جای شاغل هستند به طور قطع در طول روز حداقل ۴ ساعت زمان و تایم خالی و بلااستفاده دارند که بتوانند در آن زمان های خالی نتورک را بعنوان شغل دوم انجام دهند. 
آلبرت انیشتین از رشد توانی به عنوان هشتمین شگفتی دنیا یاد کرده است. درک قدرت رشد توانی و ارتباط آن با نتورک مارکتینگ به شما کمک می کند تا پتانسیل الگوی کار این بیزینس را درک کنید. با کنار گذاشتن یک سنت و فقط دوبرابر کردن آن در هر روز، در پایان روز سی و یکم بیش از ده میلیون دلار خواهیم داشت. با تعمیم این اصل به افراد زیرمجموعه تان می توانید قدرت نامحدود رشد توانی را دریابید. به همین دلیل است که لیدرهایی که در نتورک مارکتینگ توانسته اند برای خودشان مجموعه های بزرگی در اندازه های چند ده هزار نفری و چند صد هزار نفری بسازند
مارک فیشر در کتاب “حکایت دولت فرزانگی” و رابرت کیوساکی در کتاب “دانشکده کسب و کار” تمام تلاش خود را کرده اند که به مخاطبان خود این نگرش را بقبولانند که خواستن و اراده کردن بخش اعظمی از رسیدن است.
بقول جناب آقای فتوحی – یکی لیدرهای موفق نتورک در ایران – باران لطف و رحمت الهی بشدت در حال بارش است. این ما هستیم که انتخاب می کنیم از این باران چه سهمی را برداریم. افرادی با ظرفیت های اراده و خواست متفاوتی به زیر  این باران می روند، عده ای با لیوان به زیر باران میرود و خداوند لیوان آنها را از رحمت بی کرانش پر می کند، عده ای با ظرف به زیر این باران می روند. ظرفیت اراده و خواستن عده ای دیگر کمی بیشتر است و با یک قابلمه به زیر این باران رفته و قابلمه خود را از این رحمت پر می کنند. اما عده ای دیگر  هستند که ظرف اراده و خواست آنها یک دشت وسیع است که هر چقدر باران رحمت بر آن نازل شود باز هم جا برای  خواستن دارند…. متاسفانه عده ای نیز هستند که با یک قاشق به زیر این باران می روند! بطوری که همان قطره اول هم که به قاشق می خورد پخش شده و فقط برای لحظه آنان احساس رضایت و رسیدن می کنند. آنان برای یه عان احساس می کنند که ثروتمند شده اند، حال آنکه آن این پول های اندک قبل از اینکه بیایند خرج شده اند…. قسط بانک، قرض، اجاره منزل و …..
بنابر این نتورک فقط یک وسیله است. یک وسیله ی ایده ال با پتانسیل درآمدی بسیار بالا، اما شرط اصلی اراده و خواستن خود ماست. این ما هستیم که باید یاد بگیریم و این نگرش را در خود نهادینه کنیم که برای خواستن خود محدودیتی قایل نشویم و برای رسیدن به آن تلاش کنیم.

۳,۴۵۳ مجموع بازدیدها, ۴ بازدیدهای انجام گرفته امروز

پاسخ دهید