change_in_life_4

تغییر رمز ماندگاری است این شما هستید که زندگی خود را متحول می کنید

 اولین رادیو نتورک ایرانی –  تغییر رمز ماندگاری است

در عصرحاضر روند تغییرات‌ و تنوع‌ِ ابزار مورد استفاده‌ در جریان‌ زندگی‌، هر روز بیشتر می‌شود. سرعت‌ تغییرات‌ و دگرگونی‌ به حدی‌ است‌، که‌ هیچ‌ یک‌ از افراد بشر حتی‌ در یک‌ قرن‌ گذشته‌ نیز پیش‌ بینی‌ آن را نمی‌کرد، و سازمان های موفق در جهان امروز سازمان هایی هستند که بتوانند تغییر و تحول را درچارچوب تشکیلاتی خود بگنجانند .
لذارهبری سنتی در هزاره سوم ادامه حیات نخواهد داشت و جهان نیازمند رهبران تغییر است.
نقش رهبران در تغییر بسیار برجسته تر از آن است که تصور می شود. آنها می‌توانند به انسان ها کمک کنند تا در بازی در شرایط نامطمئن برنده شوند واین رهبران هستند که با تفکرات منحصر به فرد خود مزیت رقابتی را برای سازمان ها به ارمغان می آورند.

ما در دنیایی زندگی می کنیم که همه چیز در حال تحول و دگرگونی است. فصل ها یکی پس از دیگری از راه می رسند و کره ی زمین را دچار تحول و دگرگونی می کنند. حتی محیط پیرامون ما نیز در حال دگرگونی و تغییر است. انسان ها نیز از تحول در امان نیستند. همه ی ما نسبت به چند سال پیش دگرگون شده ایم. اگر موضوع را با دقت بررسی کنیم، می فهمیم که عقاید ، افکار و درون هر انسانی با توجه به فرهنگ، تحصیلات و وضعیت جامعه و خانواده اش پیوسته در حال دگرگونی است. دگرگونی به سمت بهتر شدن برترین راه برای رسیدن به کمال انسانی است. دیدگاه مثبت داشتن نسبت به تمام حوادث زندگی و تبدیل تهدیدها به فرصت های مناسب راهکارهایی هستند که علاوه بر تحول درونی باعث موفقیت نیز می شوند.
برای ایجاد تحول درونی شرایط زیر لازم است:
خودشناسی
باور کنیم هر اندیشه ای که از ذهن ما می گذرد، اوضاع، شرایط و تجربه های ما را می آفریند. پس برای تحول به سمت بهتر شدن اگر لازم است اندیشه مان را تغییر بدهیم، بی شک این کار را انجام دهیم.
خود ما اوضاع و شرایط زندگی مان را می آفرینیم پس هنگام ناکامی، دیگران را سرزنش نکنیم.
اگر در زندگی تان مرتکب اشتباهی شدید، ابتدا باید خودتان را ببخشید سپس درصدد جبران برآیید. تا هنگامی که شما خودتان را نبخشیده اید  مدام سرزنش می شوید، چگونه دیگران از خطای شما بگذرند؟
تجربه های شما بازتاب اعتقادات و اندیشه های شما هستند. اگر در یک مورد، تجربه های یکسانی دارید، به این دلیل است که اندیشه های شما دچار تحول و دگرگونی نشده اند.
فراموش نکنید، همه چیز را می توان تغییر داد چون اندیشه تغییر پذیر است.
خانه تکانی ذهنی را فراموش نکنید، همه ی ما هرازگاهی باید برای بهتر شدن، متحول و دگرگون شویم.

برای دانلودرایگان فایل صوتی تغییر رمز ماندگاری است کلیک کنید.

۳,۸۹۹ مجموع بازدیدها, ۴ بازدیدهای انجام گرفته امروز

پاسخ دهید