how-to-mlm

معارفه و پاسخگویی به سوالات در بازاریابی شبکه ای

اولین رادیو نتورک ایرانی- معارفه و پاسخگویی به سوالات در بازاریابی شبکه ای

شنوندگان هم دوست دارند که وارد ماجرا شوند، نه اینکه فقط گوش کنند و حوصله شان سر برود. شما باید به آنها برای نشستن و گوش دادن به حرفهایتان دلیل بدهید. ۳۰ تا ۹۰ دقیقه زمان دارید تا بتوانید توجه آنها را جلب کنید. می توانید همان تکنیک قدیمی شروع کردن معارفه یاسخنرانی با یک لطیفه را به کار گیرید. اما…شاید زیاد هم ایده ی جالبی نباشد.
اشتباه نکنید- مطمئناً دادن یک جنبه ی پر شور و شوخی آمیز به معارفه و سخنرانیتان قابل قبول است. اما اگر این جنبه را به صورت کلی وارد معارفه و سخنرانی کنید با اینکه سخنرانی را با یک لطیفه شروع کنید بسیار متفاوت است. پس بهتر است که آن را با یک سوال آغاز کنید. این تکنیک بسیار جواب می دهد. چون شنوندگان را هم وارد بحث می کند. تکنیک دیگری که گه گاه توسط بعضی معارفه کنندگان و سخنرانان به کار گرفته می شود بردن نام بعضی از اشخاص بین حضار است. گاه، اگر طرف مقابل را با نام کوچک خطاب کنید، احساس صمیمی بودن را انتقال داده اید و روند معارفه تان موثر تر خواهد بود.

بهترین معارفه کنندگان و سخنرانان کسانی هستند که چه در حرکاتشان و چه در سخن گفتنشان پر انرژی و با روح و سرزنده هستند. خوب نیست که خود را پشت میز یا سکو پنهان کنید یا فقط در گوشه ای باستید. دفعه ی بعد این کار را امتحان کنید: وقتی برای یک گروه ۲۰ نفره یا بیشتر سخنرانی می کنید، حین صحبت کردن بین شنوندگانتان راه بروید. هر از چند گاهی ایستاده و دستتان را روی شانه ی یکی از شنوندگان قرار دهید. با این کار باعث خواهید شد که توجه آنها به شما بیشتر جلب شده و به حرفهایتان دقیق تر گوش کنند. این کار در جلسات معارفه کم تعداد هم با نتیجه خوبی همراه است.

برای دانلود رایگان فایل صوتی معارفه و پاسخگویی به سوالات در بازاریابی شبکه ای کلیک کنید.

۳,۳۸۶ مجموع بازدیدها, ۴ بازدیدهای انجام گرفته امروز

پاسخ دهید