درباره ما

درباره ما :
معرفی سوگل تاجیک (سفیرسخن )
سوگل تاجیک کارآفرین درعرصه فرهنگی و آموزشی و مولف مجموعه کتاب های پندباران وتولید کننده سی دی های صوتی و تصویری ازسال ۸۷  در زمینه آموزش تخصصی مجری گوینده و سخنران  در دو رده سنی بزرگسال و کودک و نوجوان شروع به فعالیت نمود. سوگل تاجیک دارای ۵ جلد کتاب آموزشی و یک سی دی آموزشی دو زبانه  در زمینه فن بیان و مجریگری با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشند.
همانطورکه مستحضرید ایده پردازی ، خلاقیت و نوآوری درکار از ویژگی های بارز عرصه کارآفرینی ا ست و همین امر او را برآن داشت تا سایت کارآفرینی ستایش مدیا را بعد از تحقیقات فراوان و نیازسنجی از مخاطبان و علاقه مندان به عنوان اولین بانک معتبراطلاعاتی حوزه فن بیان واجرا و سخنوری و مرجع تخصصی متون آماده سخنوری درکشور و همچنین برپایه همکار مدرس درهرمهارت و تخصص تاسیس نماید.
این ایده درسال ۱۳۹۳ تحقق یافت و درسال ۱۳۹۴ سایت به صورت آزمایشی راه اندازی گردید. ستایش مدیا یک سایت اجتماعی فرهنگی و آموزشی بوده و به دور از هرگونه فعالیت و گرایش سیاسی و صرفا به ارایه خدمات به اعضای خود می پردازد.
هدف:
اشتغالزایی و تامین درآمد پایدار برای کارآفرینان به ویژه جوانان و بانوان
ماموریت :mission
عبارت است ازایجاد یک مرجع تخصصی فنی حرفه ای درحوزه فن بیان اجرا سخنوری و همچنین برای علاقه مندان و دست اندرکاران مربوطه درهر نوع مهارت و تخصص به شکل یک کسب و کار درفضای مجازی با این امکان که هر فردی با  مهارت وتخصصهای ذکر شده در پایان این مطلب و در قسمت راهنمای سایت،  میتواند با استفاده از فروشگاه مجازی ستایش مدیا کالاهای فرهنگی هنری آموزشی خود را به معرض فروش برساند و کسب درآمد نماید.

 از دیگر اهداف ستایش مدیا، تبدیل شدن به بزرگترین بستر آموزش اینترنتی  از طریق ویدئو، صوت، PDF  و تسهیل کار سخنرانان با ارائه متون سخنرانی آماده برای اولین بار در کشور است تا نوعی کارآفرینی را با هم تجربه کنیم.
چشم انداز vision
عبارت است از تبدیل شدن به یک قطب آموزشی درکشور در زمینه هرنوع مهارت آموزشی به افرادی که می خواهند درتعاملات فردی و اجتماعی خود ارتباطات موثری داشته و نهایتا درحرفه خود سود آوری ، کارآمدی و موفقیت درسطح ملی و فراملی دست یابند.
نحوه همکاری درستایش مدیا سایت همکار مدرس:

سایت ستایش مدیا اولین سایت همکار مدرس در زمینه هرگونه محصولات فرهنگی آموزشی است .
مزایای سایت همکار مدرس ستایش مدیا:

۱- معرفی خود و محصول فرهنگی خود بدون هزینه درسایت
۲- کسب درآمدپایدارو مطمین
۳- امنیت خاطربرای همکار مدرس  با ایجاد صفحه کاربری اختصاصی و رویت تراکنش های مالی
۴- فرصتی برای تبادل محصولات

راهنمای سایت :
کارآفرینان ، مدرسان ، سخنرانان  و…. درهرزمینه تخصصی هنری اعم از دوبلاژ، سلفژ، تیزرخوانی، گویندگی خبر، پلاتو نویسی، نمایشنامه خوانی، نورپردازی، فیلمبرداری، عکاسی، زبان بدن، تدوین صدا، تدوین فیلم،نریشن خوانی، خبرنگاری، گزارشگری،صدابرداری،مجریگری کودک استیج و تلویزیون،مجریگری تلویزیون، ارتباطات و روابط عمومی بهینه، مترجمی زبان انگلیسی و آلمانی، میتوانند درسایت به عنوان همکار مدرس عضو شوند و پس ازتایید یک صفحه اختصاصی به آنها داده میشود و بعد ازآن میتوانند کالاهای فرهنگی هنری علمی آموزشی خود را درقالب pdf یا فایل صوتی یا فایل تصویری یا پاورپوینت درسایت قراردهند.
برای اطلاع ازچگونگی ثبت نام ویا نحوه کامل گذاشتن محصولات فرهنگی به قسمت راهنما درسایت به آدرس www.setayeshmedia.ir مراجعه نمایید و مراحل ثبت نام را به صورت تصویری مشاهده نمایید.
با ما در هر کجای این سرزمین که زندگی می کنید صاحب یک فروشگاه مجازی با انواع محصولات فرهنگی هنری آموزشی متنوع و مورد علاقه خود باشید .
مشاوره کارشناسان : ۰۲۱۴۴۲۶۹۷۱۲