شرایط و ضوابط

قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.

این توافقنامه در بر گیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران وستایش مدیا می باشد. با طی کردن مراحل ثبت نام وعضویت به عنوان عضوعادی یا فروشنده ، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید.

تنها هدف این سایت جلب رضایت شماست. اساس عملکرد ما اینست که اهداف جمعی حاصل آید و همه کارافرینان خصوصا جوانان و بانوان به یک درآمد کافی ازفروش محصولات فرهنگی خود برسند
– ستایش مدیا متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند.

– تمامی اطلاعات ، داده ها ، پی دی اف، صوت ، فیلم فقط و فقط باید جنبه آموزشی داشته باشد به جزمواردی که درقسمت ارزیاب سخنران وارزیاب مجری و قسمت طنز و فان می باشد که آنها کاملا رایگان است . مابقی اطلاعات ارسالی شما حتما باید جنبه آموزشی داشته باشد و شما باید دراین زمینه متخصص باشید .
– ستایش مدیا مختار است بعد از رویت مطالب شما آن را ویرایش کرده و یا اصلا تایید نکند. در همه بخش های سایت بعد از تایید محصول، تحت هیچ شرایطی ویدئو، صوت، PDF شما از روی سایت برداشته نخواهد شد. پس با دقت محصول خود را بارگذاری نمایید.

پس از بارگذاری محصول فرهنگی آموزشی شما در سایت، تمامی حقوق محصولات به ستایش مدیا منتقل می شود. بنابراین سایت ستایش مدیا نسبت به انواع انتشار، حذف و ویرایش، اختیار تام دارد.

چنانچه شما برگزارکننده یک رویداد یا همایش آموزشی هستید، پس از ثبت نام به عنوان فروشنده  در سایت ستایش مدیا، می توانید اطلاعات کامل کارگاه، کلاس، همایش، کنفرانس و هر نوع رویدادی  را به راحتی  و در چند دقیقه به سایت اضافه نمایید. و در آن کد تخفیف را تعریف کرده و بلیط بفروشید. در ازای سرویسی که به رایگان، ستایش مدیا  برای معرفی رویداد آموزشی شما انجام خواهد داد، بین ۵ تا ۱۵ درصد به عنوان کارمزد دریافت می کند.

با ارسال ایمیل به support@setayeshmedia.ir می توانید با ما در ارتباط باشید.

– از ارسال مطالبی با محتوای غیرقانونی، مضر، تهدید کننده ، توهین آمیز، سیاسی ، غیراخلاقی خودداری نمایید زیرا آی پی شما دراین سایت بلاک میشود و دیگر نمی توانید از دیگر محتوای سایت بهره ببرید.

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.

1 دیدگاه

پاسخ دهید