bdb55b74494910608657defd85d1caa31

روش عضو گیری در بازاریابی شبکه ای

اولین رادیو نتورک ایرانی- روش عضو گیری در بازاریابی شبکه ای

شرکت های MLM دو معیار برای پرداخت پورسانت دارند: میزان فروشی شخصی ، میزان فروش مجموعه. وقتی شرکت بازاریابی شبکه ای پورسانت و یا امتیاز پاداش دهی اش بر اساس میزان فروش مجموعه ای تعیین می شود، این طرح پرداخت مستقیما عضو گیری بی پایان را تشویق کرده است. این اقدام بازاریابان را به این فکر می اندازد که تنها راه رسیدن به سود سریع و ماندگار تشکیل مجموعه می باشد.

با پیش دعوت کردن ، دیدگاه و پیش زمینه بسیار مثبتی از بازاریابی شبکه ای و مزایای آن ، در ذهن دوستتان به وجود می آورید . به این صورت که بعد از دعوت و معرفی تجارت ، به صورت ناخودآگاه ذهنیت مثبتی راجع به این موضوع خواهد داشت و تمام خصوصیاتی که شما قبلا در پیش دعوت ذکر کردید را به طور کامل در این تجارت خواهد دید . وقتی شما قبل از دعوت ، می گویید که در پی یافتن فرصت های نوین کاری ، تجاری ، و درآمدی با بازدهی بالاتری نسبت به تجارت های سنتی هستید ، زمانی که او را دعوت می کنید تا این تجارت به وی معرفی شود ، خود به خود خصوصیات ویژه این تجارت به وی القا خواهد شد .و دید صحیح و مثبتی به بازاریابی شبکه ای خواهد داشت و درنتیجه جذب این تجارت خواهد شد .

اکثر افراد در سراسر زندگیشان به کسی برخورد نکرده اند تا به آن ها بگوید که واقعا می توانند به موفقیت دست یابند و اینکه آنچه برای انجام کارهای بزرگ لازم است ، پیشاپیش در درون خودشان وجود دارد و همچنین بدتر اینکه تا کنون کسی وقت صرف نکرده با به آنان نشان دهد که چقدر دوست دارند به یکدیگر کمک کنند و این که چطور می توانند این کار را انجام دهند .

به همین دلیل امروزه مردم تشنه کسی هستند که به آنان کمک کند تا به چیزی فراتر از فرا تر از زندگی امروزشان برسند . آن ها تا خرخره در بدهی و بدبختی فرو رفته اند ، در چرخه ای از اشتباهات تکرای گیر گرده اند که ظاهرا” تمامی ندارد . آنان به منتظر یک فرصت یا کسی هستند تا بتوانند کاری برای زندگیشان انجام دهند و اینجا همان جایی است که شما به همراه بازاریابی شبکه ای سر می رسید .

ما می آموزیم که در جذب قبل از اینکه آن ها به درخواست شما توجه کنند شما باید قلبشان را حس کنید ، چیزی که مردم می حواهند این است که احساس خوبی راجع به زندگی ، آینده و کار کردن با شما داشته باشند . آن ها صرفا” به کار‌ کردن با شما علاقه ای ندارند مگر اینکه شما با آنها کار کنید تا بیاموزند که چگونه از روزمرگی و چرخ موش دوانی خلاص شوند . چگونه می توانید این کار را انجام دهید ؟

برای دانلود رایگان فایل صوتی روش عضوگیری در بازاریابی شبکه ای کلیک کنید.

 

۳,۷۶۸ مجموع بازدیدها, ۴ بازدیدهای انجام گرفته امروز

پاسخ دهید